img

Gizlilik Prensipleri

Gizlilik Prensipleri

Hoca.com olarak kullanıcılarımızın kişisel bilgileri ve mahremiyetlerini son derece önemsiyoruz. “Gizlilik Prensipleri” Hoca.coma vermiş olduğunuz bilgilere dair açıklamaları içerir.

Hoca.coma girmiş olduğunuz bilgileri istememizdeki amacımız ders arayanların sizlere hızlı ve kolay şekilde ulaşabilmelerine olanak sağlamaları içindir. Hoca.coma üye olduğunuzda, sizlerden elektronik posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi, sizin kişisel tanıtıcı bilginiz olarak talep etmekteyiz. Kullanıcı adınız, sizin diğer Ozelders.com üyeleri ve ziyaretçiler tarafından teşhis edilmenizi sağlar. Bu sebeple, eğer kullanıcı adı olarak gerçek adınızı kullanırsanız, bu bilginin sitedeki diğer şahıslar tarafından gözle görülebilir olduğunu bilmeniz gerekir. Eğer elektronik posta adresinizi kullanıcı adınızmış gibi kullanırsanız, bunun da sitedeki diğer kişiler tarafından görülebildiğini kabul etmek zorundasınızdır. Sizlerden üye olurken talep ettiğimiz soyadınızın ve telefon numaranızın sitemizdeki profilinizde yeralması ve diğer ziyaretçiler tarafından görülmesi sizin kontrolünüz altındadır. Üye olurken bu bilgilerin yayınlanıp yayınlanmamasını seçebilirsiniz ve üye olduktan sonra bu ayarları istediğiniz an değiştirebilirsiniz.

Hoca.coma, sitedeki profilinizde alenen gösterilmesini istediğiniz ek bilgilerinizi sunabilirsiniz. Kullanıcılarımızın kendi iradelerine bırakılan profil bilgilerinin dışında ve bu yazının içinde kaydedilmişler haricinde, hiçbir kişisel bilginiz, izniniz olmadan Hoca.com tarafından hiçbir şekilde ifşa edilmez.

Hoca.com sizin IP adreslerinizi, sunucumuzla ilgili problemleri teşhis etmek, problemlere çare bulmak ve siteye hizmet etmek için kullanır. Genellikle, IP adresleri, kişinin bize bağlandığı yeri, kişinin hangi servis uygulamalarını kullandığını ve kullanıcının sitede hangi bölümleri ziyaret ettiğini gösterir. Biz sizin IP adreslerinizle hiçbir şekilde özel olarak kimliğinizi saptayabilecek bir bağlantı kurmayız. Sahtekarlık ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla, IP adreslerini takip etme hakkımızı ve bu adresleri, gerektiğinde yargı mercileriyle paylaşma hakkımızı da saklı tutmaktayız.