img

Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır

Ders Verenleri Ara ve Bul

Özel ders almak için bir hoca arıyorsanız; sitemize girdikten sonra il-ilçe, ders kategorisi-ders branşı ve ders almak istediğiniz hocaya ait cinsiyet seçimi yaparak arama yapabilirsiniz. Çıkan sonuçlar arasında kendinize en uygun gördüğünüz hocaya site üzerinden ders talebinde bulunabilirsiniz yada hocanın iletişim bilgileri varsa (telefon numarası veya mail adresi) kendisi ile direk telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.


Üye Ol, Ders Talebi Yarat, Ders Verenler Sana Ulaşsın

Hoca.com ders verenler ile ders almak isteyenleri buluşturan bir platformdur. Ders vermek istiyorsanız sağ üst tarafta bulunan üye ol linkine tıklayarak ücretsiz hoca olarak kayıt olabilirsiniz. (Üyelik ile ilgili detaylara en altta bulunan Sıkça Sorulan Sorular kısmından ulaşabilirsiniz.)


Seçtiğin İle Derse Başla

Hocalara site üzerinden ders talebinde bulunabilmeniz için öğrenci (ders almak isteyen) olarak kayıt olmuş olmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olmak ücretsizdir.


Ders Talebi Oluştur Özel Derse Başla

Herhangi bir branşta ders almak istiyorsanız ve hocaların size ulaşmalarını istiyorsanız üye girişi yaptıktan sonra Yeni ders talebi linkinden ders talebi oluşturabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ildeki hocalar size ulaşabilir.


İletişime Geç

Her türlü sorularınız için Bize Ulaşın sayfasından, info@hoca.com mail adresi üzerinden veya 0850 840 51 59 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.