img

Ödeme ve İade

Ödeme ve İade

Hoca.com web sitesinde kayıtlı olan hocalar (ders verenler) isterlerse GOLD üye (ücretli üyelik) satın alabilirler. Sitemizde GOLD üye ücretini ödemek için 2 alternatif kullanılabilir. Bunlar şu şekildedir;

  • Banka üzerinden para transferi (Havale veya EFT)
  • Kredi kartı ile ödeme

Banka yolu ile sitemizde belirtilen Banka Hesap Numaralarımıza Havale-EFT işlemi yapabilirsiniz. Havale seçeneğini seçtiğinizde karşınıza para transferinde açıklama kısmına yazmanız için bir kod çıkacaktır. Transfer esnasında açıklama kısmına bu kodu girdiğinizde ücret hesabımıza yattıktan sonra yapılan kontrolde açıklama kısmında yazılan kod üzerinden kontrol sağlanıp GOLD üyeliğiniz aktif hale getirilir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise sistem tarafından otomatik olarak GOLD üyeliğiniz aktif edilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemeleriniz SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Sitemizde kesinlikle kullanıcılarımıza ait KREDİ KARTI bilgileri tutulmamaktadır.

Hoca.com sitemiz üzerinden GOLD üyelik almış olan kullanıcılarımızın (GOLD üyelikleri onay aşamasında olanlar) GOLD üyelik iptal talebinde bulunmak istemesi durumunda, para iade işlemleri için ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir. İade talepleriniz için muhasebe@hoca.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır. GOLD üyeliği onaylanmış (Profili sitede yayınlanmış) olan kullanıcılara kesinlikle ücret iadesi söz konusu değildir.

Hoca.com gerek gördüğü durumlarda kullanıcılarına haber vermeksizin ücretlerde değişiklik yapabilir. Fiyatların yükselmesi durumunda GOLD üyeliği devam eden kullanıcılarımızdan, GOLD üyeliklerinin bitiş tarihine kadar fiyat farkı talep edilmemektedir. Şayet GOLD üyeliği devam eden kullanıcılarımız GOLD üyeliklerini uzatmak istediklerinde fiyat artışı olmuşsa üyelik uzatma ödemelerini yeni fiyat üzerinden yapmak zorundadırlar.

GOLD üyelik ücretinin belirtilen fiyattan eksik ödenmesi durumunda fiyat farkı ödenmediği sürece GOLD üyeliğiniz aktif edilmez. GOLD üyeliğini iptal eden veya sitedeki sözleşme kurallarına uymadığı için üyeliği silinen kullanıcılara ücret iadesi yapılmaz.