img

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Hoca.com’a nasıl üye olabilirim?

Hoca.com’a web sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üye ol kısmından üye olabilirsiniz.


Hoca.com’a üye olmak ücretli midir ?

Hayır. Hoca.com üyeliği ücretsizdir. Sadece ekstra özelliklerden yararlanmak istemeniz durumunda GOLD üyelik almanız gerekmektedir.


Hoca.com’a üye oldum ama profilim listelenmiyor neden olabilir ?

Sitemize üye olduktan sonra sitemizde listelenebilmeniz için ders veren bilgilerinizi (Ders verdiğiniz il-ilçe, ders verdiğiniz branşlar vs.) doldurmanız gerekmektedir.


Ders veren bilgilerimi nereden güncelleyebilirim ?

Ders veren bilgilerinizi güncellemek için üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Hoşgeldiniz yazan linke tıklayıp açılan menüden Hesabım linkine giriş yapınız. Hesabım linkine giriş yaptıktan sonra üye menünüz açılacaktır. Üye menüsü içerisinde profilinize ait (ders veren bilgileri, mesajlar, ders talepleri, gold üyelik işlemleri) tüm işlemleri güncelleyebilirsiniz.


Hoca.com’a üye olabilmek için diplomalı veya sertifikalı profesyonel eğitmen olmam şart mı?

Diplomalı veya sertifikalı olmanız zorunlu değildir. Ama diplomalı veya sertifikalı olmanız durumunda belgelerinize ait resimleri belge gönder kısmından göndererek onaylı belge sahibi olarak sistemde gözükmeniz durumunda tercih edilme ihtimaliniz yükselecektir.


Hoca.com Profilimi nasıl güncelleyebilirim ?

Hoca.com’a üye girişi yaptıktan sonra hesabım kısmındaki üyemenüsü içerindeki menülerden istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.


Yanlışlıkla Hoca ya da Öğrenci olarak kaydoldum bunu nasıl değiştirebilirim?

Bunun için üyeliğinizi iptal etmenize gerek yok.Hoca.com iletişim kanallarından durumun düzeltilmesini talep edebilirisiniz.